קבוצת BMENIV פיננסיים

BMENIV היא קבוצה פיננסית המפעילה בית השקעות בוטיק פרטי ומכללה ללימודי פיננסים. החברה עוסקת בחינוך פיננסי, בייעוץ ובעיקר בהגדלת היכולת שלכם להרוויח יותר ולצמוח כלכלית. כחלק משירות הייעוץ ובית ההשקעות הפרטי אנחנו מנגישים לציבור הרחב שירותים פיננסים עם יחס אישי ובמחירים הוגנים. אנחנו מספקים שירותים הוליסטיים כוללים החל משיפור בהתנהלות הכלכלית במשפחה דרך ייעוץ משכנתאות, שיפור תנאים ומחזור משכנתא, שירות בוטיק של ייעוץ עסקי לחברות, ארגונים וגם איתור נכסי נדל”ן, מימון השקעות, עסקים קטנים שבוער בהם להתפתח ולפרוץ גבולות חדשים. והשירות הבלעדי שלנו של תכנון פיננסי בהשקעות ברמה האישית ביותר.

בנוסף לשירות הייעוץ ובית ההשקעות הפרטי BMENIV היא מכללה להשכלה פיננסית שמציעה לכם חבילת הכשרות חובה לכל אחד ולעובד/סטודנט בפרט לצורך רכישת הכלים האיכותיים ביותר להגדיל את ההכנסה הפנויה, לשפר את תזרים המזומנים וללמוד את עקרונות ההשקעה בשוק ההון והכלים לחסכון אפקטיבי.
Bmeniv מקיימים שיתוף פעולה פורה עם חברות וארגונים במשק בקיום קורסים, סדנאות והדרכות בעולם הפיננסים.

בעולם הכלכלי המורכב שבו אנו חיים, הרפורמות שעבר שוק ההון והביטוח הפנסיוני והקדמה הטכנולוגית הביאו להגברת החשיבות של ידע והבנה בנושאים פיננסים.
היום יותר מתמיד למי שאין השכלה, ידע ומודעות פיננסית להתנהלות חכמה ונבונה נשאר הרחק מאחור. עם צבירת הידע המתאים כל אדם יכול לייצר לעצמו הכנסה פאסיבית והגדלה של ההון העצמי, שני אלו תורמים לשיפור רווחת החיים ויציאה לעצמאות כלכלית.

ללימודי יסודות הכלכלה, הפיננסים וניהול תקציב נכון חשיבות מכרעת לעתיד הפיננסי של כל אחד מאיתנו וכל אדם צריך לרכוש השכלה פיננסית לניהול כספו בצורה טובה יותר, הידע הפיננסי בתהליך קבלת החלטות מאפשר לנו להגשים את היעדים הפיננסים שלנו ולהנות מחופש כלכלי.
משבר הקורונה חשף את הצורך המובהק בתכנון תקציב אישי ומשפחתי נכון והדגיש את החשיבות המכרעת לרכישת השכלה פיננסית בכל שלב בחיים.
רכישת השכלה פיננסית להתנהלות פיננסית נכונה לרבות ניהול תזרים מזומנים, חסכונות, השקעות, רכישת דירה ,נטילת משכנתא, וניהול הלוואות חכמות מהוות היום את הבסיס להצלחה וצמיחה פיננסית בכל משק בית.

דילוג לתוכן