100 שנה למפלגה הקומוניסטית בסין

תוכן עניינים

לשתף זה כייף:

מהי מלחמת הסחר בין סין וארצות הברית? איך משקיעים בסין – ועושים זאת בחכמה?

סין היא מעצמה עולמית עם היסטוריה מרתקת. כיום למשל חוגגת סין לא פחות מ-100 שנה למפלגה הקומוניסטית, ששולטת במדינה ואחראית על כל מה שמתרחש בה. אבל אף על פי שהסגנון של הקומוניזם בסין מעט שונה מהסגנון שאותו ראינו בברית המועצות או במדינות אחרות, הוא עדיין בעל מאפיינים מאוד מובהקים.

הדבר החשוב עבור המשקיע הישראלי הוא לזהות את ההזדמנות ולדעת מתי להתערב בניסיון של סין להפוך לא רק למעצמה תרבותית – אלא גם כלכלית ומסחרית. כמו כן, יש צורך להביא בחשבון את מלחמת הסחר של סין וארצות הברית, על מנת להימנע מהרפתקאות כלכליות מסוכנות מדי.

100 שנה למפלגה הקומוניסטית בסין – ההזדמנות שלך להעשיר את הידע

אחד המסלולים של Bmeniv – קורסים והדרכות פיננסיות יספק לך את המידע הרלוונטי והמעניין ביותר על סין ומלחמת הסחר שלה עם ארצות הברית. 

גם אם לא חשוב לך להתמקד ספציפית בסין אלא רק לצבור ידע על השקעות ועל האופן שבו צריך לפעול על מנת להגיע לעצמאות כלכלית, אנו בטוחים שנוכל לסייע. 

היתרונות והחסרונות של מלחמת הסחר בין סין לארצות הברית

המפלגה הקומוניסטית בסין מנסה לשמור על המעמד שלה במגוון רחב של דרכים. על קצה המזלג, ניתן להזכיר למשל את החגיגות של 100 שנה למפלגה, שפחות או יותר נכפות על האזרחים. עם זאת, יש גם את מלחמת הסחר של סין עם ארצות הברית.

היתרון של מלחמת הסחר בא לידי ביטוי בהזדמנויות השקעה רבות. מנגד, החיסרון הוא שיש לזה השפעה שלילית על הקצאת חומרי גלם ועל שרשראות לוגיסטיות בכל העולם. אז עוד מוקדם להגיד איך יסתיים המאבק, אבל אין ספק שכדאי לעקוב אחריו.

יש לנו ידע ששווה לך כסף!

קורס אחד של Bmeniv – קורסים והדרכות פיננסיות הוא מה שמפריד בינך לבין השכלה כלכלית מעודכנת, מקיפה וכמובן גם בעלת ערך פרקטי. מבחינתך, הצעד הבא הוא להשאיר פרטים באתר ולהצטרף אחד מהקורסים שלנו.

היה מעניין?

הרחיבו את הידע וקראו עוד מאמרים

10 טעויות נפוצות של משקיעים בשוק ההון

לעיתים קרובות המשקיעים מבצעים צעדים שגויים ובסופו של דבר משלמים מחיר כבד. ולא מדובר רק בכסף שהמשקיעים מפסידים, גם הביטחון נפגע. להלן מספר טעויות נפוצות

מה יקרה לשוק הנדל״ן בשנת 2021?

תלוי מאוד את מי שואלים. אחרי שנה של טלטלה כלכלית ואי יציבות פוליטית וחברתית, קשה מאוד להעריך מה השנה הקרובה טומנת בחובה למשקיעים ולרוכשי הדירות.

דילוג לתוכן