מינוף דירה ראשונה

תוכן עניינים

לשתף זה כייף:

איך מרוויחים כסף מנדל”ן בכלל – ומדירה ראשונה בפרט? מה כדאי לעשות עם הרווח מדירה ראשונה?

רכישת דירה היא העסקה הכלכלית הכי גדולה שרובנו נעשה בחיים שלנו. עם זאת, מי שמצליח לגייס הון עצמי, להשיג משכנתא אטרקטיבית ולרכוש דירה ראשונה, יכול לאחר מכן למנף אותה בצורה אטרקטיבית.

המשמעות של מינוף היא שלוקחים את הערך של הדירה ומשתמשים בו לטובת השקעה נוספת. בגלל שמחירי הנדל”ן נמצאים בשנים האחרונות במגמת עלייה מובהקת, אפשרות מינוף כזה יכולה להיות רלוונטית פחות או יותר לכל רוכשי הדירות הראשונות. עם זאת, חשוב כמובן לדעת איך לעשות את זה.

החופש הכלכלי שלך – במרחק קורס מקצועי אחד!

המטרה של Bmeniv – קורסים והדרכות פיננסיות היא לספק עבורך ידע קונקרטי שיוביל אותך לחופש כלכלי. בין אם כבר יש לך דירה ראשונה ובין אם לא, קטלוג הקורסים שלנו יעזור לך לבחור תחום שיעשיר את הידע ויספק לך כלים פרקטיים.

היתרונות של מינוף דירה ראשונה

יש כמה דרכים להרוויח כסף מעלייה במחירי הנדל”ן. דרך אחת היא כמובן לרכוש נכס יחסית ישן, לשפץ אותו ולמכור במחיר גבוה. כדי לעשות את זה, מאוד חשוב לעקוב אחר המחירים של נכסים רלוונטיים באזורים שונים בארץ. כמו כן, יש להוסיף לעלויות ההשקעה גם הוצאות עקיפות כגון ריהוט, אבזור, גיוס בעלי מקצוע, שכר טרחה לעורך דין וכן הלאה.

דרך אחרת להרוויח מנדל”ן היא להשתמש בדירה הראשונה ככלי למינוף. מבחינה כלכלית, זה אומר שניתן למשל למנף את הדירה באמצעות מיחזור של המשכנתא ולעבור לגור בבית גדול יותר גם אחרי תקופה מסוימת של תשלום ההחזרים לבנק. לחילופין, אפשר פשוט למכור את הנכס ולהשתמש ברווח כדי להשקיע בשוק ההון או באפיקים אחרים.

קשה לך להחליט? הנה הקורס שיסייע 

החלטה לגבי מה ואיפה להשקיע היא חלק בלתי נפרד מהדרך שעליך לעבור כדי להשיג עצמאות כלכלית. עם זאת, אין סיבה לעבור את הדרך הזו לבד.

אתם מוזמנים להצטרף לאחד הקורסים שלנו ליזמות נדל”ן או לייעוץ משכנתאות אשר יתרמו לכם ידע פרקטי בתחום וביחד נעשה את דרכם הראשונה בתחום הנדל”ן.

היה מעניין?

הרחיבו את הידע וקראו עוד מאמרים

עליית המחירים בנפט

איך משקיעים בנפט? מהי עצמאות כלכלית? נפט הוא אחד המשאבים החיוניים והחשובים ביותר בעולם המודרני. גם בתקופה שבה מנסים להעביר את עיקר ההשקעות מאנרגיה מתכלה

פרק 114-מיוחד: צחי מארח את דני בריטמן: המשכנתאות למגורים בעקבות השינויים הרגולטורים ועליית הריבית

דני בריטמן מייסד ומנכ”ל קבוצת Bmeniv מתארח לפודקאסט מיוחד שמדבר על : המשכנתאות למגורים בעקבותהשינויים הרגולטורים ועליית הריבית.בפרק זה דני בריטמן וצחי קוטווינסקי נותנים מידע

סקירת מניית פייבר fvrr

מניית פייבר – סימבול :fvrr במיקוד אצלנו עוד מנובמבר 2019 שהייתה ברמות 20 דולר ההגיון בהשקעה פשוט:העולם הולך להשתנות באופן מהותי בהקשר של שוק התעסוקה

דילוג לתוכן