קורס יזמות עסקית – הכשרה לפרילנסרים בעלי עסקים ויזמים

רקע כללי

המהפכות הטכנולוגיות בעשור האחרון שינו בצורה דרמטית את האופן בו אנו צורכים מוצרים ושירותים, המעבר לדיגיטל תהליכי האוטומציה והרובוטיקה יוצרים עולם חדש של הזדמנויות ליזמים ופרילנסרים וזאת לצד סיכונים לכל מי שלא יתאים עצמו למציאות החדשה.

עולם העבודה משתנה בצורה דרמטית, וההבנה שהייתה עשורים שלמים שלעבוד בארגון אחד עד הפנסיה ולזכות ביציבות תעסוקתית ובטחון פשוט לא רלוונטיים יותר.
הלקוחות בעולם החדש צורכים הרבה יותר וחוסכים הרבה פחות, צרכי הלקוחות משתנה במהירות וממוקד ברצון לצרוך מוצרים ושירותים “כאן ועכשיו”, הלקוחות היום הרבה יותר מהירים, ממוקדים בחוויית השירות, בערך המוסף וברצון להשתייך לקהילה. ההזדמנות הגדולה ביותר לפרילנסרים היא בהיחלשות התלות בחברות מסורתיות – העדר אמון מצד הצרכנים באנשי מקצוע שטיפלו בהם עד היום.

שינויים דרמטים חלו בעולם השיווק הדיגיטלי – היכולת של יזם או בעל עסק היום להשיג לידים, לייצר מכירות, לפתח קהילה, מותג ומומחיות לא הייתה מעולם, ההזדמנות היא גם בשיתופי פעולה עם חברות וארגונים שמעוניינים בכך היום יותר מתמיד – לאור המעבר לדיגיטל לארגונים אין צורך בכמויות גדולות של עובדים ומעדיפים להעביר שירותים למיקור חוץ ומכאן הזדמנות ענקית שנפתחת לפרינלסרים ויזמים.

מטרת ההכשרה:

  1. להקנות לחניכים ידע כלים ומיומנויות לפתוח עסק ולנהל עסק עצמאי בעולם החדש.
  2. ללוות את החניכים בהכנת תוכנית עסקית מעשית ולממש אותה בפועל.
  3. למקד את החניכים בהתאמת העסק לצרכי הלקוחות בעולם החדש.
  4. לסייע לחניכים בסיום ההכשרה לפתוח עסק עצמאי / לשדרג עסק קיים.

למי מיועד הקורס:

  • יחידים ללא רקע בעולם המטבעות הדיגיטליים המעוניינים להכיר את הטכנולוגיה ואפשרויות השימוש ההשקעה והמסחר במטבעות דיגיטליים.
  •  בעלי ידע בסיסי המעוניינים להתמקצע ולהעמיק ידע בניהול תיק השקעות במטבעות דיגיטליים.
  • בעלי תיק השקעות בשוק ההון המעוניינים לגוון את אפשרויות ההשקעה גם להשקעה במטבעות דיגיטליים באמצעות אפיקי השקעה בשוק ההון או בבורסות קריפטו / ארנקים דיגיטליים. ​

תכני הקורס:

משך הקורס: 42 שעות אקדמאיות

דילוג לתוכן