מועדון המשקיעים של מכללת BMeniv

הצעה חסרת תקדים!​

נגן וידאו

סביבת עבודה

במועדון תקבלו סביבת עבודה אינטרנטית מתקדמת בה ניתן לנתח מניות אונליין, לבדוק מט"ח לראות חדשות ודו"חות ועוד המון!

תשלום מתחדש ללא התחייבות

אצלנו אתם לא חייבים להשכיב את כל החיסכון בלי לדעת למה לצפות, פשוט הצטרפו בעלות מינימלית חודשית ותוכלו להחליט כל חודש אם תרצו להמשיך או לא, ללא כל התחייבות.

2 קורסים + חומרים חדשים מדי שבוע

רק אצלנו תקבלו 2 קורסים מלאים (מעל 50 שעות). קורס לימוד השקעות ושוק ההון וקורס מסחר טכני למתקדמים + פודקאסטים מדי שבוע.

מנטור צמוד + מבחנים

אנחנו לא זורקים אתכם לים ואומרים לכם "זה החומר - בהצלחה" כמו שנהוג בלימודי מקצועי, אצלנו תקבלו מנטור צמוד ואישי שילווה אתכם ויעזור לכם להתקדם בקצב הנכון.

מה ההבדל בינינו לבין המתחרים

יש כל מני קורסים ללימוד שוק ההון ויש את מועדון המשקיעים של מכללת BMeniv, בקורסים הרגילים אתם תשכיבו את החיסכון שלכם כדי לקבל קורס לימודי שוק ההון בסיסי. אצלנו התפיסה היא אחרת לחלוטין אנחנו מאמינים שהקורס הוא חלק מתהליך הרבה יותר רחב ושתחום ההשקעות לא מתאים למי שרק עשה קורס ומחליט לקפוץ למים, הדרך הבטוחה היא לקבל ליווי אישי לצד הקורס, לקבל עדכוני שוק יומיים, להצטרף לקהילה של אנשים שנמצאים בשלב שלכם ולדעת שיש מישהו שאיתכם תמיד. אז כן תקבלו אצלנו לא קורס אחד אלא שניים! הקורסים מוקלטים ותוכלו לצפות בהם בזמנכם אבל תדעו שאצלנו אתם חלק ממשהו יותר גדול! ממועדון המשקיעים שלנו שמורכב מלמעלה מ-150 תלמידים ובוגרים ו-7 מנטורים לשירותכם.

מכללת BMeniv

300₪

תשלום חודשי

המתחרים

8,000₪

תשלום חד פעמי

שאלות ותשובות

משאירים פרטים כאן למטה, נציג שלנו יחזור אליכם לרישום למועדון ומתחילים באופן מיידי! לאחר ההצטרפות תקבלו משתמש לאתר שם תמצאו את כל התכנים ותקבלו מנטור אישי צמוד.

כמובן, יש הדרכה על המערכת ותוך מעט מאוד זמן אתם כבר תשלטו בכל הפונקציות, אם בכל זאת עולה שאלה יש לנו תמיכה טכנית וגם יהיה לכם מנטור צמוד שיסייע לכם בכל נושא ובקשה.

בהחלט! האתר שלנו מותאם מאוד למובייל והלמידה קלה ונוחה גם במחשב, בטאבלט ובטלפון.

לשום דבר מלבד ההצלחה שלך! אצלנו לא מחתימים על חוזים דרכוניים ולא משאירים אף אחד במסלול בכוח, מי שרוצה ללמוד ולהצליח ולהשקיע נכון תמיד יקבל אצלנו הכל! מי שבוחר שזה לא מתאים לו יכול לעזור בכל עת בהודעה של חודש מראש.

המועדון שלנו הוא מעבר לקורס לימודי שוק ההון, השקעות וניהול כסף נכון, הוא מלא בהזדמנויות, בהדרכות על שווקים חדשים, סקירת מניות קבועה ועוד המון תוכן ופעילויות שישאירו אתכם הכי מעודכנים בתכום על מנת לסייע לכם להצליח ולהגיע הכי רחוק שאפשר!

עובדים איתנו

חזון וערכי המכללה:

להוות מוקד למודעות והשכלה פיננסית עבור לקוחותינו.

בידול – באמצעות יחס אישי ללא פשרות לכל לקוח (קמעונאי / מסחרי).

בסיס מקצועי ושירותי – הנשען על רלוונטיות, עדכניות וניסיון רחב של צוות המרצים והמאמנים.

עוצמת קהילה – מרגע כניסת הלקוח לשירותי החברה הוא חלק מקהילה חזקה שפיתחנו שנותנת לו את המעטפת להצליח ולהגיע הכי רחוק שאפשר.

משימתנו היא לתת סל פתרונות מקיפים ואפקטיביים לאנשים שרוצים ללמוד פיננסים ושוק ההון בעולם החדש.

דני בריטמן

דני בריטמן – מנכ”ל

BMeviv הגשר שלך לעולם הפיננסים

התחברות