חברות וארגונים

קצת עלינו

BMENIV היא מכללה להשכלה פיננסית אשר מציעה לכם חבילת הכשרה חובה לכל עובד/סטודנט לצורך רכישת הכלים האיכותיים ביותר להגדיל את ההכנסה הפנויה, לשפר את תזרים המזומנים וללמוד את עקרונות ההשקעה בשוק ההון והכלים לחסכון אפקטיבי- החבילה כוללת שירות השמה למקצועות הפיננסים ומנוי במועדון המשקיעים ללימודי פרקטיקת ההשקעות בשוק ההון בליווי מנטור צמוד.

פעילויות לחברות וארגונים

אנחנו מקיימים שיתוף פעולה פורה עם חברות וארגונים במשק בקיום קורסים סדנאות והרצאות בעולמות הפיננסים: שוק ההון , תכנון פיננסי , יעוץ לכלכלת המשפחה וייעוץ משכנתאות

הקורסים שלנו

קורס השקעות בשוק ההון

קורס נכיר ונבין את אפיקי ההשקעה הקיימים בארץ ובעולם, נלמד לנתח את המגמות הכלכליות המשפיעות על אפיקי ההשקעה, ונעמוד על היתרונות והחסרונות של כל אפיק השקעה. הקורס יספק לתלמיד כלים לבניית תיק השקעות עצמאי המתאים לאופיו, אישיותו ויכולותיו, תוך הבנת הסיכונים והסיכויים בשווקים הפיננסיים השונים.

קורס השקעות מתקדם
בשוק ההון

בקורס נכיר ונתרגל כלים מתקדמים למסחר והשקעה בשוק ההון , נתרגל שיטות מסחר מתקדמות פקדות מתקדמות למסחר, נכיר את העולם המרתק של העולם הטכני שמאפשר לזהות נקודות תמיכה והתנגדות, נכיר ונתרגל את אסטרטגיית השקעת SWING – השקעה שמתמקדת בזיהוי הזדמנויות השקעה לטווח קצר

קורס מבוא לביטקוין והשקעה במטבעות דיגיטליים

בקורס נכיר את העולם העתידני והמרתק של המטבעות הדיגיטליים , נכיר את טכנולוגיית הבלוקצ’יין שמשנה את העולם הפיננסי , נעמוד על מקור הערך של הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים נכיר ונתרגל את אפשרויות הקניה וההשקעה במטבעות דיגיטליים , נכיר עקרונות פרקטיים להשקעה ומסחר במטבעות דיגיטליים.

קורס ייעוץ כלכלת המשפחה

השינויים המאקרו כלכליים במשק, הרפורמות האחרונות בתחום החיסכון הפנסיוני ומשבר הקורונה שחשף את הצורך המובהק בתכנון תקציב אישי ומשפחתי נכון גם ברגעים קשים הדגיש את החשיבות המכרעת לרכישת השכלה פיננסית בכל שלב בחיים.
מטרת ההכשרה היא הקניית ידע וכלים מעשיים בעולמות ניהול כלכלת המשפחה לרבות ייעוץ בתחום האשראי, משכנתאות חסכונות וניהול תזרים המזומנים. לרבות מתן כלים מקצועיים ולא פחות חשוב כלים נוספים בעלומות שיווק, מכירות וניהול עסק בתחום.

קורס כלכלה, ניהול תקציב ופיננסים

הקורס יקנה ידע, כלים ופרקטיקה להתנהלות פיננסית נכונה, נלמד ונכיר בקורס את היסודות הכלכליים והפיננסים להתנהלות כלכלית נכונה בעולם המודרני.
בקורס נכיר את מערכת הבנקאות ועתיד הפיננסים ונלמד כיצד ניתן לרתום את המערכת הפיננסית לצרכינו בדגש על הכרת עולם החסכונות, ההשקעות וההלוואות.

קורס תכנון וניהול פיננסי בהשקעות

תכנון וניהול פיננסי להשקעות הינה שיטה המאפשרת למשקיע לנהל השקעות תוך שימוש רחב במגוון אפיקי השקעה. שיטה זו מקנה למשקיע והחוסך מגוון רחב של אפשרויות לחסוך ולנהל השקעות בצורה מושכלת המתאימה לצרכיו, השיטה מאפשרת פיזור וניהול סיכונים רחב. הסיכון המותאמות לו.

הצוות שלנו

מר דני בריטמן

מנכ"ל מכללת BMENIV

יזם עסקי, בעל ניסיון עשיר בניהול ,שירות לקוחות, מיומנויות הדרכה והעצמה אישית.

מר דביר גל

סמנכ"ל פיתוח עסקי מכללת BMENIV

מר אבשלום מדמון

סמנכ"ל חברה לתכנון פיננסי וליווי השקעות BMENIV

שיתופי פעולה

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן